درباره ما

گروه بازرگانی پخش باتری تقوی

گروه بازرگانی پخش باتری تقوی

این گروه، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ همزمان با آغاز فعالیت شرکت تولیدی برنا باتری به عنوان اولین نماینده رسمی و انحصاری نخستین شرکت خصوصی ایران آغاز نمود.

در طول این سالها به مدد داشتن شبکه توزیع و عاملین خود که همگی دارای حسن سابقه و تخصص هستند، فعالیت خود را ادامه داده است.

نمایندگان

در حال حاضر نمایندگان توزیع این مرکز در استان ها و شهرستان های مختلف کشور به فعالیت می پردازند.

این مجموعه با داشتن ۳ برند انحصاری از شرکت های معتبر ایران (پرستیژ پاور از شرکت برنا باتری، لیدر از شرکت پاسارگاد صنعت، دوون از شرکت وایا باتری) بر اساس سیاست گذاری هر شرکت اقدام به توزیع و انجام خدمات پس از فروش می نماید.

در حال حاضر نمایندگان توزیع این مجموعه در استان­ها و شهرستان­های مختلف کشور به فعالیت می­پردازند.

اهداف بازرگانی گروه بازرگانی باتری تقوی

این مجموعه هدف اصلی خود را فقط در فروش نمی بیند، بلکه فروش محصولات خود را آغازگر ارتباط بلند مدت با عاملین و مشتریان خود می داند.

در راستای دستبابی به این هدف با سازماندهی خدمات پس از فروش و استفاده از تجربه و فن عاملین پخش خود در مراکز استانها و شهرستانها این هدف را دنبال می کند.

این مجموعه با در اختیار داشتن ۳ برند اختصاصی در چهار چوب سیاست گذاری شرکت های تابعه اقدام به فعالیت می نماید.

برند پرستیژ پاور

برند پرستیژ پاور از نوع منطقه ای بوده که بر اساس تعریف شرکت برنا باتری در مناطق اعلامی فعالیت می نماید.

برند لیدر

برند لیدر از شرکت پاسارگاد صنعت و دوون از شرکت وایا باتری بصورت سراسری بوده و نمایندگان استانی و شهرستانی در بخش فروش و خدمات پس از فروش با ما در حال همکاری هستند.

همکاری با شرکت‌ها

در کنار این برندها همکاری با شرکت صبا باتری، ارس باتری جلفا (با برند دورنا) در سال های گذشته در دستور کار بوده و سبد محصولات خود را تکمیل تر نموده ایم.

در طول سالیان گذشته، این مجموعه تلاش نموده در سایه توسعه عملکرد خود جایگاه خود را در شرکت های متبوع خود تا حدی ارتقاء داده تا بتواند تامین محصول و خدمات پس از فروش را در حد اعلاء حفظ نماید.

بدیهی است که این مهم در قالب بهره مندی از یک شبکه توزیع و نمایندگان خوب و موثر در کنار خود تحصیل نموده است.

پذیرش عاملین و نمایندگان باتری تقوی

پذیرش عاملین و نمایندگان جدید در چهار چوب مقررات هر شرکت در بخش معرفی هر برند ذکر گردیده است. لذا از طریق تلفن و کانال های دسترسی می توانید درخواست نمایندگی خود را ارائه فرمایند.

در کنار تامین و توزیع باتری استارتر، این مجموعه در سبد محصولات خود انواع باتری U.P.S سلولی صنعتی و ….. را به منظور بهره­بردارب و پوشش مراکز صنعتی قرار داده است. امروزه بانک­ها، صنایعی چون فولاد و گندله­سازی و صنعت سرامیک از این نوع باتری­ها در حوزه تامین برخوردار هستند.

باتری تقوی و رسالت‌ها و خط مشی

در طول قریب به سه دهه فعالیت این مرکز بر اساس هدف­گذاری هر مقطع، سیاست­های مربوطه اتخاذ و به لطف و مدد خداوند و پرسنل خوب و داشتن همراهانی همیشه همراه این مسیر را ادامه داده و در این نقطه قرار گرفته­‌ایم.

در کنار استفاده از ظرفیت­های داخلی و بخصوص استراتژی دو برند سراسری خود، در صدد جذب همکاران جدید در اقصی نقاط کشور بوده و فرآیند توسعه خود را ادامه خواهید داد. دیر زمانی نیست که خانواده ۱۰۰۰ نفری خود را جشن خواهیم گرفت.

مضافاً ظرفیت­های بازارهای همسایه بخصوص افغانستان و عراق به اندازه­ای است که که دستیابی به آن نقطه هدف آینده باشد و در کنار مجموعه اقدامات خود در زمینه مطالعه و بازاریابی، امیدوار به ظرفیت و پتانسیل بخشی از نمایندگان خود در این حوزه می­باشید و هرگونه خدمات و پشتیبانی را از آنها در تحقق این هدف دریغ نخواهند کرد.